11 жовт. 2019

Зустріч до Дня захисника України з ветеранами Великої Вітчизняної війни!

На базі Харківської гімназії №12 пройшли тематичні зустрічі до Дня захисника України з ветеранами Великої Вітчизняної війни!
7 жовт. 2019

Третій відкритий чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup"

05.09.2019 відбувся чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup" на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за участі шкіл Основ'янського району та були нагороджені грамотами та призами!
7 жовт. 2019

Четверта соціальна екскурсія «Харків літературний»

03.10.2019 року відбулась четверта соціальна екскурсія «Харків літературний» для дітей пільгового контингенту Основ’янського району. Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№ 35,48,53 – діти, які знаходяться під опікою, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти реєстрація яких проведено згідно зі ст. 135 СКУ, діти з родин які знаходяться у складних життєвих обставинах.
3 жовт. 2019

Щирі вітання з Днем працівників освіти!

30 вер. 2019

Районний конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму» присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля!

27.09.2019 на базі КЗ «ДНЗ №96» відбувся районний конкурс дитячого малюнку «Рідне місто - в серденьку моєму» присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля!
27 вер. 2019

Звітно-виборча конференція батьківського активу Основ'янського району!

26.09.2019 на базі ХЗОШ №10 відбулася звітно-виборча конференція батьківського активу Основ'янського району. На конференції були присутні батьківський актив всіх закладів освіти району. Вітаємо Новий склад батьківської ради та голову районної батьківської ради Губар Ірину Петрівну!Бажаємо яскравої й плідної співпраці!
26 вер. 2019

Обговорення Положення про кабінет інформатики

19 вер. 2019

Задачі ХІІІ Харківського міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

18 вер. 2019

Освітній проєкт «Ніч науки у Харкові – 2019»

21 вересня 2019 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Освітній проєкт реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса, організаторами заходу є Департамент міжнародного співробітництва при підтримці Німецької федеральної компанії «GIZ» та компанії «Vodafone Україна». Цього року в ньому візьмуть участь 16 закладів вищої освіти, Харківський планетарій імені Ю. Гагаріна та STEM-школа «Inventor» .
17 вер. 2019

Всеукраїнськая екологічна акція до Міжнародного дня чистих берегів