11 вер. 2019

МОН надало рекомендації щодо форм здобуття освіти

10 вер. 2019

Методичне об'єднання соціальних педагогів та практичних психологів району

06.09.2019 року на базі ХЗОШ №10 відбулось методичне об’єднання для соціальних педагогів та практичних психологів району за темою «Педагогіка партнерства у Новій українській школі»
10 вер. 2019

Стартує інноваційний проєкт «Школа майбутнього управлінця»

Оголошується набір на 2019/2020 навчальний рік до «Школи майбутнього управлінця» для педагогічних працівників міста, яка розпочне свою роботу з 1 жовтня 2019 року.
9 вер. 2019

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2019/2020 навчальному році

4 вер. 2019

Перший тиждень у школі

2 вер. 2019

Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

2 вер. 2019

День знань у ЗЗСО району!

Дещо тривожний і водночас лагідний і теплий ранок осені 2 вересня 2019 року відкрив кожній дитині, яка переступила поріг 12-ти шкіл Основ'янського району, першу чарівну сторінку Книги пізнання, уміння та розвитку. У ХЗОШ №35 під час свята Першого дзвоника урочисто відкрили сучасний спортивний стадіон за участі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова, який щиро привітав зі святом та відкриттям стадіону! Щирі привітаннями голови адміністрації району Ганни Олесандрівни Головчанської, депутатів міської та обласної рад, батьків надали святу незвичайної урочистості та здобули сподівання успіху!
29 серп. 2019

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Основ' янського району!

28 серп. 2019

У Міністерстві освіти і науки України назвали теми першого уроку для школярів

27 серп. 2019

Завдання заочного етапу міського турніру юних інформатиків (2019/2020 навчальний рік)