28 жовт. 2019

ІІ міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти

27 жовтня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проведено ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Учасниками олімпіади Основ'янського району стали 42 учні, які виконували завдання 3,5 години. Попередні результати олімпіади будуть розміщені на сайті https://sites.google.com/site/kharkivolimp/. 28 жовтня відбудеться засідання апеляційної комісії, після завершення якого на спільному засіданні оргкомітету та членів журі будуть визначені переможці олімпіади, які стануть учасниками обласного етапу олімпіади з математики.
25 жовт. 2019

Учитель року - 2020!

24 жовтня 2019 року в Харківській гімназії 12 Основ'янського району пройшов ІІ етап Конкурсу "Учитель року - 2020" за номінаціями "Зарубіжна література", "Образотворче мистецтво", "Початкова освіта". Свою майстерність, компетентність й бажання перемогти демонстрували 15 педагогів, які вдало презентували свої професійні здібності та виборювали почесне право представляти освітян Основ'янського району на Всеукраїнському рівні. Завідувач методичним центром, Надточій О.І., побажала вчителям завжди високо тримати фахову планку й надалі вдосконалювати свою майстерність та, використовувати сучасні методи викладання, новітні технічні досягнення, зробити процес навчання підростаючого покоління цікавим та сучасним. Членами журі стали найдосвідченіші представники закладів загальної середньої освіти, переможці і лауреати конкурсу минулих років, методисти РМЦ.
24 жовт. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції розвитку позашкільної освіти

22 жовт. 2019

Пробне ЗНО - 2020

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» з 03 до 24 січня 2020 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2020 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).
19 жовт. 2019

Відбувся міський суботник!

19.10.2019 відбувся міський суботник для всіх закладів освіти району!
18 жовт. 2019

МОН змінило типові програми для 1-4 класів НУШ

18 жовт. 2019

17.10.2019 на базі ХЗОШ №120 відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Основ’янського району 2019-2020 н.р. На конференції були присутні лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району. На порядок денний були винесені наступні питання: Звіти голів учнівського самоврядування шкіл району за 2018-2019 н.р.; Обрання голови учнівського самоврядування району; Обрання заступника голови учнівського самоврядування району. Вітаємо Нову голову учнівського самоврядування району Придацьку Ангеліну Станіславовну, ученицю 11 класу ХГ №34 та її заступника Куриляк Вікторію Ігорівну, ученицю 9 класу ХЗОШ №35. Бажаємо наснаги та нових перемог!
17 жовт. 2019

17.10.2019 на базі КЗ "ДНЗ №420" відбувся семінар за темою: «Вимоги законодавства щодо постійно діючих процесів, заснованих на принципах НАССР»

15 жовт. 2019

Щирі вітання з перемогою в XII міського турніру юних географів для 7-11 класів закладів загальної середньої освіти!

Вітаємо збірну команди "Меридіан" і керівника команди Основ'янского району за перемогу в міському турнірі юних географів. МОЛОДЦІ!
15 жовт. 2019

12.10.2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів, географів та інформатиків!

12 жовтня 2019 року в м. Харкові відбулися міські турніри юних біологів на базі Харківського ліцею №107, географів Харківської гімназії №116 та інформатиків Харківського національного університету радіоелектроніки . Участь взяли учні ХГ № 12; ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, 10, 35, 48, 53, 120; ХСШ № 66 Основ'янського району. Учні показали високий рівень знань, обізнаність в темах, командний дух, жагу до перемоги, вихованість та толерантність. До складу журі входили вчені, викладачі, вчителі ЗЗСО та студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна і Харківського національного університету імені Г. С. Сковороди. Вітаємо учасників інтелектуальних змагань.