29 лист. 2019

Фінал фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком". Команда ЗДО №24 посіла І місце; команди ЗДО №67, 420 посіли ІІ місце; команди ЗДО №50, 52 посіли ІІІ місце!
28 лист. 2019

Заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України!

26 листопада 2019 року в Харківській загальноосвітній школі № 10 Основ'янського району з метою формування інтелектуального потенціалу учнів шляхом створення оптимальних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, її заохочення до наукової діяльності пройшов заочний етап оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
25 лист. 2019

Пройшов ІІ тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

22.11.2019 закінчився другий тур фізкультурних змагань дітей старшого шкільного віку "Крок за кроком"
20 лист. 2019

Нарада-семінар з керівниками закладів освіти з питань запобігання корупції в закладах освіти

19.11.2019 на базі ХЗОШ №10 проведено нараду-семінар з керівниками закладів освіти з питань запобігання корупції в закладах освіти. У семінарі взяла участь начальник Служби з питань запобігання корупції Харківської міської ради Павлова О.В.
18 лист. 2019

Відкриття баскетбольної ліги!

15.11.2019 року на базі ХЗОШ №53 відбулось відкриття баскетбольної ліги. З привітанням цієї події звернулася до присутніх заступник голови з гуманітарних та соціальних питань адміністрації Основ`янського району Харківської міської ради Корнєва Ірина Миколаївна та побажала всім натхнення та значних успіхів!
13 лист. 2019

МОН оголосило конкурс підручників для 3-го класу

13 лист. 2019

Відкриття Естафети пам'яті в Основ’янському районі

13.11.2019 на базі ХЗОШ №7 відбулося відкриття Естафети пам'яті в Основ’янському районі присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги!
5 лист. 2019

Виставка осiннiх композицiй "Розкiшна осiнь Украiни"

04.11.2019 у перший день навчальних занять, в ХЗОШ №53 вiдкрилася виставка осiннiх композицiй "Розкiшна осiнь Украiни". Така виставка проходить у нас щорiчно. I кожного року вражають фантазiя, талант та майстернiсть учнiв та їх батькiв. Усi роботи унiкальнi та неповторнi, як неповторна кожна мить чарiвної осенi!
1 лист. 2019

26 жовтня в Харківському фізико - математичному ліцеї № 27 пройшов ХХVІІІ міський турнір юних фізиківдля учнів 9–11-х класів. Збірну команди Основ'янського району представили учні ХЗОШ № 35 Бережний Олексій10-А, Краснопольський Максим 10- А, Алтухова Світлана ХГ №34 11- Б, Світлична Дарина ХЗОШ № 48 11 - А, Торнакін Віктор ХЗОШ №10 10-А. Керівником команди стала Федяй Дар’я Михайлівна, заступник директора з навчально виховної роботи ХЗОШ № 48, спеціаліст ІІ категорії.
28 жовт. 2019

Відкрито індивідуальну газову котельну в ЗДО №96

В ЗДО №96 за сприянням Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса відкрито індивідуальну газову котельну, яка дасть змогу підтримувати нормативний режим опалювання та створити більш комфортні умови для вихованців.