12 лип. 2019

Про створення безпечного освітнього середовища та формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 навчальному році

10 лип. 2019

Особливості ЗНО-2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня 2019 року № 635 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.
9 лип. 2019

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти підготували для практичного використання методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році.
8 лип. 2019

МОН пропонує започаткувати проведення всеукраїнського фізкультурного фестивалю серед школярів «Cool Games»

5 лип. 2019

Про правила організації інклюзії у закладах дошкільної освіти

3 лип. 2019

Крок до педагогіки партнерства: МОН пропонує Меморандум співпраці між педагогами, батьками та учнями

2 лип. 2019

Завдання для районних етапів Харківського міського турніру юних математиків (2019/2020 навчальний рік)

Пропонуємо завдання для районних етапів міського турніру юних математиків, проведення якого планується у вересні 2019 року.
1 лип. 2019

Завдання та правила проведення XVІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців

Пропонуємо завдання та правила проведення XVІI Всеукраїнського турніру юних правознавців (2019/2020 навчальний рік).
26 черв. 2019

Питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів

Пропонуємо питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів (2019/2020 навчальний рік).
23 черв. 2019

Випускні вечори в закладах освіти району!

23 червня 2019 у всіх закладах освіти району пройшли випускні вечори за участю першого заступника Харківського міського голови І.О.Терехова, народного депутата України А.П.Денисенка, голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Г.О. Головчанської, заступника голови Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради І.М.Корнєвої, депутата Харківської обласної ради Є.М.Мошнякова та депутатів Харківської міської ради та інших почесних гостей. Шановні гості щиро привітали випускників та їх батьків з цим святковим днем, вручили подарунки випускникам-медалістам та подяки від імені Харківського міського голови Г.А.Кернеса батькам випускників.