11 черв. 2019

Нарада-семінар директорів, заступників директорів та медичних працівників закладів дошкільної освіти!

11 черв. 2019

Школяри в пришкільних таборах відвідують різноманітні екскурсії!

10 черв. 2019

"Молода людина року"

Нагородження у номінації "Молода людина року" Шершень Вікторія, учениця 11 -А класу ХГ №34
7 черв. 2019

Завдання ХХІІ Всеукраїнського турніру юних математиків (2019/2020 навчальний рік)

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.05.2019 №22.1/10-1980, проведення фінального етапу XХІI Всеукраїнського турніру юних математиків імені М. Й. Ядренка планується в жовтні-листопаді 2019 року. Пропонуємо завдання для відбіркових етапів турніру.
7 черв. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Наказу «Про деякі питання документів про освіту»

6 черв. 2019

Питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів

Пропонуємо питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів (2019/2020 навчальний рік).
6 черв. 2019

Рада підтримала проект закону "Про повну загальну середню освіту"

Верховна Рада прийняла за основу проект закону «Про повну загальну середню освіту», який доповнює закон «Про освіту» і надає механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців.
5 черв. 2019

Безкоштовне морозиво!

З нагоди Дня захисту дітей учням в пришкільних таборах ЗЗСО району було вручено безкоштовне морозиво від Народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича!
3 черв. 2019

Вистава "Чудо" до Дня захисту дітей!

30 травня 2019 року в ДК Основ'янський відбулася вистава "Чудо" до Дня захисту дітей під патронатом народного депутата України А.П.Денисенко. Після вистави діти із задоволенням частували морозиво.
29 трав. 2019

МОН представило порядок проведення моніторингу якості освіти.

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти». Документ опублікований на сайті МОН.