29 трав. 2019

Театралізоване свято для дітей!

29 травня 2019 на майданчику ХЗОШ №48 проведено театралізоване свято для дітей Основ'янського району під патронатом народного депутата України А.П. Денисенка! Аніматори створили чудовий настрій та цікаву розважальну програму, після чого діти із задоволенням частували морозиво!
29 трав. 2019

МОН представило новий Порядок організації інклюзивного навчання

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти.
28 трав. 2019

У 2016 році за ініціативою Міністерства освіти і науки України було започатковане загальнодержавне моніторингове дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи», заплановане в перспективі щонайменше на чотири дворічні цикли (до 2024 року).
27 трав. 2019

У ЗЗСО району розпочали свою роботу табори з денним перебуванням!

2415 школярів Основ’янського району мають змогу упродовж 14 днів, з 27 травня по 13 червня 2019 року, відпочити в 20 дитячих закладах відпочинку - таборах з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти. Сьогодні табори розпочали роботу з урочистого відкриття, яке супроводжувалося яскравими дійствами, піснями, іграми. Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей, робота таборів відпочинку дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти. Пріоритетними напрямами роботи таборів Основянського району є відпочинок, виховання та розвиток дітей. Протягом 14 днів будуть проведені виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, направлені на залучення дітей до здорового способу життя. Для всіх дітей, які відпочивають в таборах, організовано дворазове гаряче харчування. Середня вартість обіду по району – 25 грн. на 1 дитину в день. З метою якісного навчання дітей іноземним мовам на базі 8 закладів загальної середньої освіти Основ’янського району відкрито 20 літніх мовних загонів. Діти будуть спілкуватися між собою іноземними мовами, розвиваючі навички роботи в команді, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. Учителям іноземних мов активну допомогу надають студенти-волонтери з факультетів іноземної філології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Відпочинок дітей у канікулярний час сприяє покращенню їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість, попереджує явища бездоглядності та продовжує виховний процес з розвитку творчих здібностей школярів.
24 трав. 2019

Вітання Начальника Управління освіти зі святом останнього дзвоника!

24 трав. 2019

Свято Останнього дзвоника!

Чудовим святом Останнього дзвоника зустрів всіх сьогоднішній ранок. З напутнім словом і щирими побажаннями привітали випускників шкіл району шановні гості: Голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганна Олександрівна Головчанська, Народний депутат України Анатолій Петрович Денисенко, депутати обласної та міської рад, та інші почесні гості. Бажаємо цікавих літніх канікул!
23 трав. 2019

МОН представило новий Порядок організації інклюзивне навчання

23 трав. 2019

Вручення сертифікатів!

22.05.2019 на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради відбулось урочисте врученння сертифікатів проходження курсу навчання "Створення та ведення блогів і персональних сайтів" та "Використання платформи Moodle". 15 учителів від нашого району пройшли курс навчання та всі отримали сертифікати. Бажаємо не зупинятись та вдосконалювати свої знання з інформаційних технологій постійно!
22 трав. 2019

Фінальні змагання міської військово-спортивної гри «Патріот» серед допризовної молоді

8.05.2019 о 9.00 на стадіоні Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба (вул. Динамівська, 3А) відбулося урочисте відкриття військово-спортивної гри «Патріот». Метою гри є перевірка теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а також удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості допризовної молоді. На стадіоні «Зірка» 18 травня відбулися змагання з показових виступів, стрільби, стройової та теоретичної підготовки.
20 трав. 2019

Нагородження переможців міського конкурсу «Учень року – 2019»

17 травня 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу «Учень року – 2019». Вітаємо Кікоть Ксенію, ученицю 11-А класу, ХЗОШ №120, яка стала переможцем міського конкурсу "Учень року - 2019" у номінації "Лідер року"