1 лип. 2019

Завдання та правила проведення XVІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців

Пропонуємо завдання та правила проведення XVІI Всеукраїнського турніру юних правознавців (2019/2020 навчальний рік).
26 черв. 2019

Питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів

Пропонуємо питання ХV Всеукраїнського турніру юних географів (2019/2020 навчальний рік).
23 черв. 2019

Випускні вечори в закладах освіти району!

23 червня 2019 у всіх закладах освіти району пройшли випускні вечори за участю першого заступника Харківського міського голови І.О.Терехова, народного депутата України А.П.Денисенка, голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Г.О. Головчанської, заступника голови Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради І.М.Корнєвої, депутата Харківської обласної ради Є.М.Мошнякова та депутатів Харківської міської ради та інших почесних гостей. Шановні гості щиро привітали випускників та їх батьків з цим святковим днем, вручили подарунки випускникам-медалістам та подяки від імені Харківського міського голови Г.А.Кернеса батькам випускників.
21 черв. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення новий стандарт базової середньої освіти

18 черв. 2019

Міністерство освіти і науки України опублікувало переліки навчальної літератури для використання у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило список навчальної літератури, рекомендованої для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році. Ознайомитися із зазначеними переліками можна за вказаними посиланнями.
18 черв. 2019

Засідання Ради з національно-патріотичного виховання!

12 червня 2019 року Департаментом освіти на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова проведено розширене засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді для методистів виховної роботи управлінь освіти адміністрацій районів.
14 черв. 2019

ЗНО-2019 наближується до фінішу

Харківський РЦОЯО інформує, установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО відбудеться до: 13.06.2019 – з математики, української мови і літератури, фізики 19.06.2019 – іноземних мов, біології 24.06.2019 – історії України, географії, хімії.
13 черв. 2019

Вшанування стипендіатів Народного депутата України А.П.Денисенка

11.06.2019 на базі ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова відбулося свято вшанування стипендіатів Народного депутата України Анатолія Петровича Денисенка! Вітаємо учнів-стипендіатів та їх батьків!
12 черв. 2019

Визначено номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

12 черв. 2019

Конкурс "Україна - це я!"

У закладах дошкільної освіти району пройшов І етап конкурсу "Україна - це я!" під патронатом народного депутата України Анатолія Петровоча Денисенка!