22 трав. 2019

Фінальні змагання міської військово-спортивної гри «Патріот» серед допризовної молоді

8.05.2019 о 9.00 на стадіоні Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба (вул. Динамівська, 3А) відбулося урочисте відкриття військово-спортивної гри «Патріот». Метою гри є перевірка теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а також удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості допризовної молоді. На стадіоні «Зірка» 18 травня відбулися змагання з показових виступів, стрільби, стройової та теоретичної підготовки.
20 трав. 2019

Нагородження переможців міського конкурсу «Учень року – 2019»

17 травня 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу «Учень року – 2019». Вітаємо Кікоть Ксенію, ученицю 11-А класу, ХЗОШ №120, яка стала переможцем міського конкурсу "Учень року - 2019" у номінації "Лідер року"
20 трав. 2019

Завдання ХVIІ міського турніру юних хіміків (2019/2020 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХVIІ міського турніру юних хіміків, проведення якого заплановано у вересні 2019 року.
20 трав. 2019

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців!

З 13 по 16 травня у с. Зарваниці Теребовлянського району Тернопільської області проходив фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, у якому брала участь команда Харківської загальноосвітньої школи № 120 Основ’янського району та збірна команда у складі учнів Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» посіли перше місце. Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру і бажаємо учням та педагогам нових творчих досягнень та перемог.
17 трав. 2019

День вишиванки!

16.05.2019 усі заклади освіти району відзначали День вишиванки! Вчителі та учні одягнули різноманітні вишиванки з українським колоритом!
17 трав. 2019

Показовий день Тижня безпеки дитини

16 травня на базі КЗ "ДНЗ № 13" проведено Показовий день Тижня безпеки дитини, основне завдання якого - удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільної установи із питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій
14 трав. 2019

Питання XV Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів

13 трав. 2019

Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека – 2020»

13 трав. 2019

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе»

За інформацією Міністерства освіти, 15 травня о 09:25 українські школи зможуть взяти участь у відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе». Під час уроку школярам розкажуть про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.
11 трав. 2019

МОН розробило порядок підвищення кваліфікації педагогів

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.