9 трав. 2019

Звернення начальника Управління освіти Основ'янського району до Дня Перемоги!

Вірність, хоробрість, звитяга – ці якості проявляють, щоб захистити Батьківщину. Ці якості я бажаю всім, хто пам'ятає, шанує та відзначає цей День! Нехай любов до Батьківщини ніколи не покидає вас, буде вам вірною супутницею на все життя. З Днем Перемоги!
7 трав. 2019

З нагоди вшанування героїв Другої Світової війни учнями Основ'янського району було покладено квіти до Меморіальних дошок.

З нагоди вшанування героїв Другої Світової війни учнями Основ'янського району було покладено квіти до Меморіальних дошок!
7 трав. 2019

В Основ’янському районі відзначили День пам’яті та примирення

07 травня 2019 року відбулися панихиди у парку залізничників станції Основа і на меморіалі в селищі Жихар. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам. В урочистостях взяли участь голова Адміністрації Основ'янського району Ганна Олександрівна Головчанська, Народний депутат України Анатолій Петрович Денисенко, депутати обласної та міської рад, ветерани Другої світової війни, школярі, жителі, представники підприємств, організацій та установ району.
6 трав. 2019

Порядок проведення ДПА-2019

У 2019 році державна підсумкова атестація учнів початкової, основної та старшої школи проводитиметься на підставі Порядку проведення державної підсумкової атестації, наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення в 2018-2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та Методичних рекомендацій МОН про проведення ДПА в 2018-2019 навчальному році.
2 трав. 2019

Безпека та довіра

Безпека та довіра. Соціальне опитування
23 квіт. 2019

Вручення пасхального кулича дітям закладів освіти району від народного депутата України Анатолія Петровича Денисенко!

23 квіт. 2019

Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення "Play Fest"

ЗДО №24 нагороджений дипломом за перемогу в номінації "Неможливе можливе" у дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Професія майбутнього" у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення "Play Fest" , який проходив в м. Зароріжжя
22 квіт. 2019

Завдання ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків

Пропонуємо завдання ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних хіміків, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 15.04.19 № 22.1/10-1320, заплановано у вересні-жовтні 2019/2020 навчального року.
22 квіт. 2019

Третя соціальна екскурсія «Під крилом літака» на базі міжнародного Аеропорту «Харків»

19.04.2019 року на базі міжнародного Аеропорту «Харків» відбулась третя соціальна екскурсія «Під крилом літака» для дітей пільгового контингенту Основ’янського району. Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№ 34,41,53,66 – діти, які знаходяться під опікою, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти з родин з числа внутрішньо переміщених осіб.
20 квіт. 2019

День довкілля!

20.04.2019 для працівників та учнів закладів освіти району відбувся міський суботник!