5 лип. 2017

У ХГ №12 проводиться реконструкція шкільного стадіону

У ХГ №12 проводиться реконструкція шкільного стадіону. У новому навчальному році учні зможуть займатися спортом на сучасних спортивних площадках.
30 черв. 2017

Завдання ХV міського турніру юних хіміків (2017/2018 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХV міського турніру юних хіміків, проведення якого заплановано в жовтні 2017 року.
26 черв. 2017

24 червня 2017 у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли випускні вечори за участю Народного депутата України А.П.Денисенка, голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Г.О. Головчанської, заступника голови Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради, депутата Харківської обласної ради Є.М.Мошнякова та депутатів Харківської міської ради. Шановні гості щиро привітали випускників та їх батьків з цим святковим днем, вручили подарунки випускникам-медалістам та подяки від імені Харківського міського голови Г.А.Кернеса та голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Г.О.Головчанської батькам випускників.
23 черв. 2017

Проведено форум для старшокласників та студентів міста Харкова

20 червня 2017 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Українською академією лідерства за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради проведено форум для старшокласників та студентів міста Харкова.
19 черв. 2017

XV Всеукраїнський турнір юних правознавців

Завдання та правила проведення XV Всеукраїнського турніру юних правознавців (2017/2018 навчальний рік)
15 черв. 2017

Апеляція результатів ЗНО у 2017 році

Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН України № 300 від 16 березня 2015 року, результати зовнішнього оцінювання можуть бути предметом апеляційного оскарження.
14 черв. 2017

Форум батьківського активу

14 червня 2017 року на базі ХЗОШ №53 відбувся форум батьківського активу навчальних закладів району. На форумі були розглянуті такі питання: 1. Про проведену роботу голови районної батьківської ради 2. Про затвердження персонального складу районної батьківської ради 3. Про обрання голови, заступника голови та секретаря районної батьківської ради 4. Про затвердження плану роботи районної батьківської ради на 2017/2018 навчальний рік 5. Про вибори кандидатів у члени міської батьківської ради
13 черв. 2017

МОН затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
9 черв. 2017

Засідання експертної комісії

07 червня 2017 року о 14-00 на базі районного методичного центру Управління освіти відбулося засідання експертної комісії для оцінювання І (районного) етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району в 2017 році.
7 черв. 2017

Екскурсії для дітей на аеродром «Коротич»

Під час літніх шкільних таборів відбулися екскурсії для дітей Основ’янского району на аеродром «Коротич»Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової.