6 черв. 2017

Учні відвідали театр «Тимур»

2 червня 2017 року учні шкіл району відвідали театр «Тимур»
2 черв. 2017

«Діти Харкова – за мир!»

1 червня 2017 року на пл. Свободи відбулась Акція «Діти Харкова – за мир!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей.
1 черв. 2017

Вітання з Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.
31 трав. 2017

Урочисте вручення сертифікатів з дистанційного навчання

31 травня 2017 року о 14.00 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбудеться урочисте вручення сертифікатів учителям загальноосвітніх навчальних закладів за участь в апробації та проходженні навчання з використання програмного продукту «Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми» для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого у системі управління навчанням «Moodle».
29 трав. 2017

Розпочали роботу літні оздоровчі шкільні табори району

29 травня 2017 року розпочали роботу літні оздоровчі шкільні табори Основ'янського району.
26 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника в школах району

26 травня 2017 року святковими лінійками відзначили закінчення навчального року загальноосвытні навчальні заклади району. Найбільш хвилюючим і урочистим це свято стало для одинадцятикласників. Урочисті лінійки в школах відвідали народний депутат України Анатолій Петрович Денисенко, голова адміністрації Основ'янського району Ганна Олександрівна Головчанська та депутати Харківської міської ради. Під час урочистостей у всіх загальноосвітніх навчальних закладах було зачитане вітальне звернення до школярів, учителів, батьків від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з побажаннями нових успіхів і перемог.
26 трав. 2017

Вітання начальника Управління освіти Олександра Степановича Нижника зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Останній дзвоник підводить підсумки навчального року та знаменує подолання чергової сходинки у Вашому житті. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення! У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі. Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.
26 трав. 2017

Вітання Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з закінченням навчального року

Уважаемые учителя и родители! Дорогие ребята! Примите искренние поздравления с окончанием учебного года! Позади остались месяцы напряженной учебы и работы, и большинство ребят ждут летние каникулы. Пусть они принесут яркие эмоции, новые впечатления и увлекательные поездки. Уважаемые выпускники! Сегодняшний день — один из самых важных и трогательных в вашей жизни. Вам еще предстоят экзамены, именно эти первые испытания заложат основы вашего будущего. Я искренне желаю наивысших результатов, достойных вашего старания и труда. Будьте спокойны и уверенны, сконцентрировавшись, вы сможете продемонстрировать все свои знания.
25 трав. 2017

Урочисте вручення сертифікатів з дистанційного навчання

24 травня 2017 року о 16.00 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулося урочисте вручення сертифікатів учителям загальноосвітніх навчальних закладів за участь в апробації та проходженні навчання з використання програмного продукту «Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми» для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого у системі управління навчанням «Moodle».
23 трав. 2017

Урочисте вручення сертифікатів з дистанційного навчання учителям загальноосвітніх навчальних закладів

Директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко та заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент НАПН України, ректор ХНЕУ імені Семена Кузнеця Володимир Пономаренко 24 травня 2017 року о 16.00 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проведуть урочисте вручення сертифікатів 100 учителям загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова за участь в апробації та проходженні навчання з використання програмного продукту «Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми» для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого у системі управління навчанням «Moodle».