23 трав. 2017

В УЦОЯО нагадали, як поводитись на ЗНО

23 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що для успішного складання тестів, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
22 трав. 2017

Змагання серед юнаків з пожежно-прикладного спорту

19 травня 2017 року на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України в Харківській області відбулись змагання серед юнаків з пожежно-прикладного спорту. Від нашого району змагалась збірна команда ЗНЗ №№ 7, 10, 35.
22 трав. 2017

Міські військово-спортивні змагання "Патріот"

20 травня 2017 року на стадіоні "Зірка" відбулися міські військово-спортивні змагання "Патріот" серед команд старшокласників.
21 трав. 2017

Флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки

18 травня 2017 року у Всесвітній день вишиванки у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області відбувся флешмоб. В цей день учні школи прийшли у вишиванках, щоб відсвяткувати день одного з найголовніших символів України та продемонструвати красу вишитої сорочки українців.
19 трав. 2017

Циркова вистава

19 травня 2017 року о 12-00 у Харківському державному цирку відбулася циркова вистава для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району
18 трав. 2017

Міський фестиваль «Веселкою сплелися кольори»

18 травня 2017 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради відбувся фестиваль «Веселкою сплелися кольори» (до дня української вишиванки) та нагородження переможців міських конкурсів.
17 трав. 2017

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.
16 трав. 2017

До уваги випускників та їхніх батьків! Навчання за кордоном!

До уваги випускників та їхніх батьків! Навчання випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів в університеті міста Домброва Гурнича (Польща). Для отримання учнями та їх батьками додаткової інформації необхідно переглянути посилання www.scholarships.wsb.edu.pl.
15 трав. 2017

Завдання ХХV Всеукраїнського турніру юних хіміків

Завдання ХХV Всеукраїнського турніру юних хіміків, проведення якого заплановано в жовтні-листопаді 2017 року.
12 трав. 2017

10 травня 2017 року на базі ХЗОШ № 10 відбулось засідання РМО вчителів економіки та географії за темою ''Результативність участі учнів ЗНЗ району в інтелектуальних конкурсах та змаганнях у 2016-2017 навчальному році''. З метою підвищення рівня підготовки учнів ЗНЗ району до інтелектуальних змагань перед вчителями виступили викладачі ХНУМГ ім. Бекетова д.е.н.Новікова М .М . та к.е.н. Волкова М.В.