10 трав. 2017

Урочистості з нагоди випуску курсантів ХНУВС

5 травня 2017 року учні ХЗОШ № 10 та ХГ № 34 брали участь в урочистостях з нагоди випуску курсантів ХНУВС.
5 трав. 2017

Концерт-памяти "Не забывайте нас!"

04 травня 2017 року у ПК " Основ'янський" пройшов концерт-памяти "Не забывайте нас!"
4 трав. 2017

В Основ'янському районі пройшли громадянські панахиди

04 травня 2017 року у Парку м/р Основа та Парку с. Жихор відбулись громадянськи панахиди.
29 квіт. 2017

Суботник

29 квітня 2017 року в навчальних закладах району відбувся суботник
28 квіт. 2017

"Учень року - 2017"

25 квітня 2017 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу "Учень року - 2017". Дипломами переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року - 2017" були нагороджені учні шкіл Основ'янського району м. Харкова. У номінації "Інтелектуал року" - Дегтяр Дар'я, учениця ХГ №12; у номінації "Спортсмен року" - Вовченко Артем, учень ХСШ №66; у номінації "Лідер року" - Кіріна Ірина, учениця ХЗОШ №10.
27 квіт. 2017

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради" атестовано!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради" пройшов державну атестацію та підтвердив право на надання дошкільної освіти (НАКАЗ № 116 від 27.04.2017Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради»).
26 квіт. 2017

Міський етап змагань Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

26 квітня 2017 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» Харківської міської ради відбувся міський етап ХLI Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху (ЮІР-2017). Від нашого району змагалась команда ХЗОШ №53 «CD-RW», яка посіла VІ місце. Також були нагороджені Подякою Патрульної поліції міста Харкова Булгакова Олена Євгеніївна, заступник директора з НВР за активну участь та підготовку команди до міських змагань та Хохлова Анастасія, учениця 2-Д класу за кращий агітаційно-пропагандистський вистут на етапі. Вітаємо всіх учасників змагань!
25 квіт. 2017

"Маленькі дарування"

25 квітня на базі ДНЗ № 31 відбувався ІІ етап районного інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування" серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі приймали участь вихованці ДНЗ №67,96, 3349,353,441
24 квіт. 2017

Вітаємо з перемогою команду Основ'янського району!

Збірна команда Основ'янського району м.Харкова посіла 3 місце в ІІІ Всеукраїнському турнірі юних філософів та релігієзнавців. Вітаємо з перемогою!
24 квіт. 2017

Відбулось урочисте відкриття Фестивальної весни ХМОУС

20 квітня 2017 року на базі Харківської спеціалізованої школи №162 відбулось урочисте відкриття Фестивальної весни Харківської міської організації учнівського самоврядування. У програмі заходу - презентація фотовиставки, конкурс інсценованої пісні, флешмоб, естафета патріотичних справ.