8 квіт. 2017

У Овнов’янському районі пройшов Всеукраїнський день довкілля
7 квіт. 2017

День птахів

До Міжнародного дня птахів, учні спільно з батьками виготовили шпаківні для птахів. 07.04.2017 в Дитяому парку таі в дитячіх садках району ці шпаківні зайняли свої місця на деревах.
6 квіт. 2017

Відбувся районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

05 квітня 2017 року на базі ХЗОШ №53 відбувся районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Команда ХГ №34 зайняла ІІІ місце, команда ХСШ №66 зайняла ІІ місце, команда ХЗОШ №53 зайняла І місце.
4 квіт. 2017

Харкывська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради пройшла державну атестацію та має право надавати початкову загальну освіту, базову загальну середнюї освіту, повну загальну середнюї освіту з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти (наказ Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради від 04.04.2017 №92).
3 квіт. 2017

Питання ХІІІ всеукраїнського турніру юних географів

31 бер. 2017

Тривають весняні канікули

З 25 березня в ЗНЗ району розпочалися весняні канікули.
27 бер. 2017

25 березня пройшов суботник

25 березня, працівники шкіл, дитячих садків, позашкільних навчальних закладів та управління освіти прийняли участь у загальноміському суботнику
27 бер. 2017

День відкритих дверей

24 березня 2017 року в рамках військово-патріотичного виховання молоді та з нагади святкування 3-ї річниці від дня створення Національної гвардії України, учні шкіл району відвідали День відкритих дверей Національної академії національної гвардії України.
24 бер. 2017

Учень року 2017

23 березня 2017 року в приміщенні Палацу культури «Основ’янський» відбулась церемонія нагородження переможців та учасників районного етапу міського конкурсу «Учень року-2017».
23 бер. 2017

Фінальна гра чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих

22 березня 2017 року у приміщенні кіноконцертного залу «Україна» відбулась фінальна гра чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2016-2017рр. Вітаємо команду фіналістів ХЗОШ №53 «CD-RW».