23 бер. 2017

PISA

2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
22 бер. 2017

Впровадження проектів у навчальних закладах району

21.03.2017р. о 13.00 на базі «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №345 Харківської міської ради» відбувся семінар-практикум для практичних психологів за темою: « Впровадження проектів у навчальних закладах району».
21 бер. 2017

Міський турнір юних журналістів

18 березня 2017 року в приміщенні ХГ №12 відбувся міський турнір юних журналістів
20 бер. 2017

Учень року - 2017

17 березня 2017 року в приміщенні ХЗОШ № 151 відбувся інтелектуальний етап міського конкурсу "Учень року - 2017".
17 бер. 2017

Проведено семінар-практикум

17.03.2017 на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок)№24 Харківської міської ради» проведено семінар-практикум з питань організації харчування дітей для керівників і медичних працівників дошкільних навчальних закладі.
16 бер. 2017

Семінар для учасників конкурсу "На кращий дистанційний курс"

15 березня 2017 року о 15-00 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області відбувся навчально-методичний семінар для учасників конкурсу "На кращий дистанційний курс 2017" за темою: "Підготовка до міського конкурсу на кращий дистанційний курс". Конкурс проводиться за предметними номінаціями: англійська мова, математика та інформатика. Семінар відвідали 22 вчителі з даних номінацій.
15 бер. 2017

У МОН представили оновлений проект навчальних планів для 10-11 класів

13 березня, на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей представив оновлений після громадського обговорення проект навчальних планів для 10-11 класів. Основним пунктом у поданому проекті було те, що у старшій школі навчання є профільним. Профіль обирає учень та школа.
13 бер. 2017

Кращий дистанційний курс 2017

10 бер. 2017

Завдання IІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

Умови проведення та завдання ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, що відбудеться у квітні 2017 року у місті Чернігові (лист Міністерства освіти і науки України від 22.02.2017 № 2.2-396).
7 бер. 2017

Привітання зі святом 8 Березня!

Дорогі жінки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. День 8 Березня наповнює світ зворушливими весняними квітами, добрими посмішками, щирими зізнаннями в коханні нашим ніжним мамам, вірним дружинам, дорогим сестрам та дочкам - найкращим жінкам у світі!