10 лют. 2021

09.02.2021 року відбувся науково-практичний семінар на тему: «Розвиток якісної дошкільної освіти як фундаментальна парадигма у формуванні та становленні особистості дитини»

09.02.2021 на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області відбувся науково-практичний семінар на тему: «Розвиток якісної дошкільної освіти як фундаментальна парадигма у формуванні та становленні особистості дитини» для методистів Центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Основ’янського району, вихователів-методистів, директорів закладів дошкільної освіти. До співпраці запрошено одного з провідних фахівців в галузі управління освітою, теорії та методики професійної освіти Лунячека Вадима Едуардовича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри «Креативної педагогіки та інтелектуальної власності» Української інженерно-педагогічної академії.
10 лют. 2021

Методичні рекомендації щодо особливостей ДПА з іноземних мов у 2020/2021 навчальному році

9 лют. 2021

09.02.2021 на базі Харківської гімназії №34 пройшли районні змагання з Армреслінгу! Вітаємо переможців! Перше місце - Харківська загальноосвітня школа №48 Друге - Харківська гімназія №34 Третє - Харківська загальноосвітня школа №53
8 лют. 2021

Онлайн-курс з підприємництва для школярів

8 лют. 2021

Онлайн-проєкт «Слухай» пропонує аудіокниги для підготовки до ЗНО

5 лют. 2021

ДПА-2021 для випускників поточного року

З 1 лютого розпочалася реєстрація для участі в ЗНО. Наразі випускники, які цьогоріч завершують здобуття повної загальної середньої освіти, формуючи реєстраційну картку, обирають предмети, результати з яких вони використають як оцінку за державну підсумкову атестацію або як результат за шкалою 100-200 балів для вступу до вишів, натомість випускники минулих років позначають тільки предмети ЗНО.
4 лют. 2021

Науково-методичний семінар на тему: «Діалоги про виховання: дошкільна освіта» для методистів Центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Основ’янського району та керівників ЗДО

04.02.2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області відбувся науково-методичний семінар на тему: «Діалоги про виховання: дошкільна освіта» для методистів Центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Основ’янського району та керівників закладів дошкільної освіти.
4 лют. 2021

Учителів запрошують до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

3 лют. 2021

Для учнів 5-9-х класів розроблено урок з питань безпечної поведінки під час спілкування з іншими людьми