28 груд. 2020

Про сертифікацію педагогічних працівників у 2021 році

23 груд. 2020

Рішенням Експертної ради Порталу 21.12.2020 були названі переможці! Серед яких 1-ше місце посіла робота Антона Кучмія "Діалог Коротунів" (гелева ампулка, папір)

Вітаємо відомого художника-графіка Антона Кучмія - дійсного члена спілки художників України, керівника ІЗО колективу "Королівство мистецтв" Центру дитячої та юнацької творчості № 7 - з перемогою (1 місце) в міжнародному конкурсі професійних художників "Всеобъемлющая коллекция 2020", що проходив онлайн у Києві з березня місяця цього року по 21.12.2020. Всього було надано 980 робіт художниками України, Німеччіни, Ізраїлю, Болгарії, Арменії, Грузії, Чехії та Росії. Та тільки 238 робіт відповідали необхідному рівню і були допущені до Конкурсу.
22 груд. 2020

Переможці міського конкурсу творчих робіт вільного жанру "Присвята рідному місту"

Переможцями міського конкурсу творчих робіт вільного жанру "Присвята рідному місту" стали: учениця ХЗОШ №35 Овчарова Олександра; учениця ХГ №12 Кононова Олександра; учениця ХЗОШ №53 Бухкало Яна; учень ХЗОШ №10 Іоффе Денис; учениця ХЗОШ №120 Хаустова Софія! Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!
22 груд. 2020

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

16 груд. 2020

Міністерство освіти та науки та Міністерство цифрової трансформації України запустили платформу «Всеукраїнська школа онлайн»

15 груд. 2020

Затверджено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти

11 груд. 2020

Нагородження переможців конкурсу на "Кращий дистанційний курс у 2020 році"

10.12.2020 на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося нагородження переможців міського конкурсу на кращий дистанційний курс у 2020 році. Творчий колектив Онлайн-школи "Альтернатива" у складі вчителів хімії Стрельченко І.О. та Токар М.С. нагороджено дипломом за перемогу в номінації "Кращий авторський відеопроєкт".

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2021 РОЦІ ЗАРЕЄСТРОВАНО В МІН’ЮСТІ

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер № 1225/35508 від 09.12.2020) та найближчим часом набудуть чинності. Відповідно до документа наступного року основний етап вступної кампанії планується провести у звичні для вступників та закладів терміни – в липні 2021 року.
11 груд. 2020

Вітаємо з перемогою вихованців КЗ «ЦДЮТ №7»

04 грудня 2020 відбувся Всеукраїнський турнір зi спортивно-бальних танців! Три перших місця з різних програм. Це велика праця наших юних танцюристів, та керівників гуртка Бугай С.В., Литовченко О.Л. Бажаємо колективу нових досягнень!
10 груд. 2020

ХГ №12 отримала сучасний кабінет хімії!

Учні ХГ №12 отримали чудовий новорічний подарунок. Це сучасний кабінет хімії, який має інтерактивну поверхню, БФП, цифровий мікроскоп, нагрівач, прилади для проведення практичних робіт, колекції та безліч нових речей. Сподіваємося, що це допоможе підвищити інтерес до вивчення цього предмета.