2 лют. 2021

Учнів 8–10 класів запрошують до школи «Агенти змін 2021»

2 лют. 2021

Вихованці Клубу спортивного бального танцю "Лель" Центру дитячої та юнацької творчості №7, стали призерами міжнародних спортивних змагань "WINTER CUP DNIPRO -2021"

31 січня, в Дніпрі, вихованці Клубу спортивного бального танцю "Лель" Центру дитячої та юнацької творчості №7, стали призерами міжнародних спортивних змагань "WINTER CUP DNIPRO -2021" Бальні пари порадували результатом своїх педагогів - Литовченко Олену Леонідівну та Бугая Сергія Васильовича. Лашин Дмитро та Яненко Поліна - Диплом 3 місце St (стандарт)., 4 місце Lat (латина). Кириловський Лев та Тарасенко Кіра - Диплом 3 місце St., 4 місце Lat. Вітаємо вас!
1 лют. 2021

Пізнавальний інтерес дітей до пошуково-дослідницької діяльності!

Період дошкільного дитинства – це час пробудження інтересу і любові до природи, пізнання її через конкретні об’єкти та явища. Саме тому у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №44 Харківської міської ради» підтримують пізнавальний інтерес дітей до пошуково-дослідницької діяльності. Зима – чудова пора для експериментів і дослідів з водою.
1 лют. 2021

Сьогодні, 1 лютого, розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

28 січ. 2021

Проєкт «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо»

28 січ. 2021

З 25.01.2021 по 27.01.2021 на базі ХЗОШ №53 відбулися семінари-наради для вчителів, які у 11-х класах викладають предмети, з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання. На нарадах-семінарах проаналізовано результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів шкіл району у 2020 році та обговорені шляхи підвищення рівня навчальних досягнень учнів 11-х класів. Також розглянуто порядок та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, використання його результатів під час вступу до вищих навчальних закладів та зарахування як державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
28 січ. 2021

Проєкт "Червона книга України"

Збагачення знань про природу та усвідомлення відповідальності за екологію - мета проєкту "Червона книга України"! В закладі дошкільної освіти №24 завжди дбають про природу та формують у дітей бережне ставлення до неї!
28 січ. 2021

Учні району отримали інформаційні набори про COVID-19 від фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Представництво ЮНІСЕФ в Україні у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» наприкінці січня 2021 року подарували учням закладів освіти района гігієнічні бокси з освітньо-розважальними матеріалами на тему превенції поширення вірусу COVID-19. Гігієнічі бокси складаються як з розважального контенту для дітей (настільні ігри, загадки, вікторини, розмальовки, стікер-паки), так і з інформаційних матеріалів для вчителів (посібники, календарі з порадами психолога). Ці матеріали допоможуть дітям засвоїти важливі знання про запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а також будуть у нагоді педагогам для проведення занять з гігієни та охорони здоров'я.
27 січ. 2021

Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти

25 січ. 2021

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів освіти»