10 груд. 2020

Завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021!"

Урочистим святом ушанування педагогічного таланту 10 грудня 2020 року завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в Основ’янському районі. Цього навчального року конкурс проводиться у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання», «Керівник закладу освіти». 17 учителів районних закладів загальної середньої освіти взяли участь у І турі конкурсу, 3 з них стали лауреатами, а 4 - абсолютними переможцями.
10 груд. 2020

Освітній центр Верховної Ради пропонує онлайн-конкурс для школярів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

Освітній центр Верховної Ради України запрошує школярів долучитись до онлайн-конкурсу «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії». На конкурс приймаються есе про законопроєкт, який автор хотів би запровадити. Взяти участь у конкурсі можна до 18 грудня (включно).
8 груд. 2020

Затверджено новий санітарний регламент для шкіл

З 1 січня 2021 року діятиме новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, затверджений Міністерством охорони здоров'я (наказ МОЗ від 25 вересня 2020 року № 2205) та зареєстрований у Міністерстві юстиції України (10 листопада 2020 р. за № 1111/35394).
7 груд. 2020

Про припинення проведення ІІ (районного, міського) етапу олімпіад

На виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.12.2020 №3670/02-20/20 Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради повідомляє, що до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності внесено зміни (наказ Міністерства освіти і науки України від 11.11.2020 №1398 «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.11.2020 за №1187/35470, згідно з яким «Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності не проводяться під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів та інших обставин, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення»).
7 груд. 2020

Добро завжди окриляє!

Напередодні Дня святого Миколая батьківський та учнівський колективи 6-В та 6-А класів ХГ №34, а також друзі цих класів передали Харківському обласному будинку дитини №1 необхідне: одноразові пелюшки, ліки та засоби гігієни. Добро завжди окриляє!
4 груд. 2020

ШКІЛЬНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ

30 лист. 2020

Засідання ради шкільних омбудсменів, присвячене відзначенню Міжнародного дня прав дитини