19 квіт. 2019

«Першокласник року»

19.04.2019 року в Харківській гімназії №12 відбулося вшанування переможців ІХ етапу районного конкурсу «Першокласник року»!
18 квіт. 2019

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

До 30 квітня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть розміщені запрошення-перепустки (які учасникам потрібно роздрукувати самостійно).
18 квіт. 2019

ХХ міський турнір з основ інформатики для учнів 5–7-х класів закладів загальної середньої освіти

20 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства (вул. Маршала Бажанова, буд. 17) відбудеться ХХ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти. Початок турніру о 10-00, реєстрація учасників о 9-20.
16 квіт. 2019

В ХЗОШ № 41 проведено показовий День цивільного захисту!

16 квітня в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 41 проведено показовий День цивільного захисту. До участі у заході були запрошені директори шкіл району, начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник О.С., методист районного Управління освіти Подзолков А.Ю., начальник відділу Толоченко О.А. та старший інспектор Левченко А.В. Департаменту ВПОЦЗ Харківської міської ради. Підготовка заходу здійснювалась педагогічним колективом школи на чолі з директором Гонським Є.В.
15 квіт. 2019

Семінар для методистів психологічних служб районів міста!

12.04.2019 року на базі Центру гендерної культури відбувся семінар для методистів психологічних служб районів міста за темою «Психологічний супровід інклюзивного навчання, вимоги до організації роботи практичних психологів та соціальних педагогів».
15 квіт. 2019

Семінар: "Підготовка до міського конкурсу "На кращий дистанційний курс у 2019 році"

12.04.2019 на базі ХГ №12 відбувся семінар на тему:"Підготовка до міського конкурсу "На кращий дистанційний курс у 2019 році". Учасникам було доведено до відома наказ ДО, наказ УО, положення конкурсу на кращий дистанційний курс, дату здачі розробленого курсу та ін.
15 квіт. 2019

XV Всеукраїнський турнір юних журналістів!

12 квітня в м. Суми завершився ХV Всеукраїнський турнір юних журналістів, збірна команда Основ’янського району «Основа» у складі учнів ХСШ №66, ХГ №12, ХЗОШ №120 була візначена дипломами учасників!
15 квіт. 2019

«Харків очима небайдужих дітей»

12 квітня 2019 року в актовій залі Харківської загальноосвітньої школи № 5 проведено ІI (очний) тур міського конкурсу-захисту учнівських проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей».
12 квіт. 2019

Дружини юних пожежних!

11.04.2019 на базi ХГ №12 вiдбувся районний етап Дружин юних пожежних, де всi команди Основ'янського району показали гiдний рiвень пiдготовки та високий рiвень обiзнаностi! Перемогу здобули команди ХЗОШ №35 "Спалах", ХГ№ 12 "Superstars" та ХЗОШ №48 "Рятiвник" ! Щиро вiтаємо всi команди та висловлюєму подяку!
10 квіт. 2019

Вітаємо переможців ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

6 квітня 2019 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Департаментом освіти в рамках реалізації основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки проведено ХVІІ міську олімпіаду випускників школи І ступеня «Путівка в науку».