6 груд. 2018

Нарада-тренінг для директорів Основ'янського району

5 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 34 відбулася нарада-тренінг для директорів Основ'янського району за темою "Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення". У роботі тренінгу взяли участь члени районної тимчасової евакуаційної комісії на чолі з заступником голови Адміністрації району Небрат В.О.
4 груд. 2018

У харківьких школах проводять кампанію проти булінгу

Профілактичну кампанію «Стоп-булінг» з протидії шкільному булінгу проводять у школах Харкова.
29 лист. 2018

Фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків

З 23 по 28 листопада в м. Житомирі пройшов фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків. Збірна команда учнів шкіл Основ'янського та Новобоварського районів м.Харкова "Фотон" гідно виступили та отримали диплом учасника. Вітаємо команду! Спеціальною відзнакою журі нагороджена Алтухова Світлана учениця ХГ 34
26 лист. 2018

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо переможців у міському конкурсі на кращий дистанційний курс у 2018 році. У номінації "Географія" Кравчук Надію Леонідівну, учителя Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 , яка посіла ІІІ місце. У номінації "Українська мова" Ковалевську Ларису Володимирівну, учителя Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35, яка посіла ІІ місце. Ткаченко Серафиму Дмитрівну, учителя Харківської гімназії № 34, яка посіла ІІІ місце. У номінації «За змістовний тест»  Березіну Ірину Володимирівну, учителя фізики Харківської гімназії № 12. Бажаємо натхнення та творчих здобутків!
26 лист. 2018

Вручення сертифікатів стипендіатам від народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича!

23 листопада 2018 року в приміщенні ХГ №46 ім. М.В. Ломоносова відбулось вручення сертифікатів стипендіатам від народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича кращим учням та їх батькам Основ'янського району м. Харкова.
21 лист. 2018

Про перенесення вебінару

Проведення вебінару «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини 2–10 років в умовах реформування дошкільної та початкової освіти» для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів перенесено з 23.11.2018 (14.00 – 16.00) на 14.12.2018 (14.00 – 16.00).
21 лист. 2018

Методичне об’єднання вихователів

20 11.2018 на базі ЗДО № 24 проведено методичне об’єднання вихователів – методистів та вихователів старших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Особливості організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку відповідно до Освітньої програми «Впевнений старт»».
20 лист. 2018

Увага, громадське обговорення!

16 лист. 2018

Відкриття спортивного комплексу в ЗДО №420

В дошкільному закладі №420 урочистий день – відкриття нового спортивного комплексу! Цей комплекс створено за програмою міста. Свято для всіх дітей, колективу педагогів та батьків! Адже наші діти – наше майбутнє. Зі святом дітей приїхали привітати голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, депутат міської ради Головчанська Г.О., депутат міської ради Зінченко В.А., депутат міської ради Андрєєва С.Ю. Радість, сміх, веселий настрій, перший гол у ворота!
13 лист. 2018

Відзначення Дня української писемності та мови!

09.11.2018 у межах відзначення Дня української писемності та мови, в закладах загальної середньої освіти району було проведено ряд заходів: - нагородження переможців та учасників районного етапу обласного фестивалю ораторського мистецтва, шкільного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; - проведення XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; міських лінгвістичних змагань знавців української мови «Філолог – ерудит» серед учнів 5-7 –х класів; - проведення тематичних виховних годин, «круглих столів»; випуск стіннівок; організація виставок у бібліотеках тощо.