23 січ. 2019

Затверджено новий порядок державної підсумкової атестації

22 січ. 2019

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти району

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
21 січ. 2019

Тиждень інформатики в ХГ №12

В ХГ №12 розпочався тиждень інформатики. Діти підготували стіннівки, ребуси, кросворди, малюнки. В перший день їм було запропоновано 5 номінацій: пристої, ребуси, загадки, анаграми, клавіатура по п'ять питань. Учні із задоволенням виконують різноманітні завдання!
18 січ. 2019

Сертифікація: МОН затвердило програму ЗНО для вчителів початкової школи

Міністерство освіти і науки України затвердило програму незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.
17 січ. 2019

Презентована методика оцінювання роботи вчителів

16 січ. 2019

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту»

11 січ. 2019

09.01.2019 проведено семінар РМО вчителів хімії

На базі ХЗОШ І-ІІІ ступенів №10 09.01.2019 проведено семінар РМО вчителів хімії за темою «Підвищення якості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання під час уроків та у позаурочний час шляхом використання тестових технологій у навчально-виховному процесі».
11 січ. 2019

Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)

10 січ. 2019

8 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО