1 лист. 2018

Семінар-практикум на тему: "Ігрові технології у сучасних дошкільних установах».

31 жовтня 2018 року о 13 годині на базі Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50 Харківської міської ради № 50 відбувся семінар-практикум на тему: "Ігрові технології у сучасних дошкільних установах». Автор та тренер: Шуть Микола Миколайович кандидат педагогічних наук, доцент ХНПУ імені Г. С. Сковороди, (кафедра музично-естетичних та художніх технологій факультету дошкільної освіти), лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалі композиторів, педагогів, ігромайстерства. В заході прийняли участь методист методичного центру Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Чобіток Л.В., завідувачі, вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники Основ'янського району.
31 жовт. 2018

Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

30 жовтня на базі Палацу студентів НТУ «ХПІ» відбувся Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018-2019 р.р., у якому взяли участь 22 шкільні команди. Наш район гідно представляли команда КВК «CD RW» ХЗОШ №53 та «Жихорята» ХЗОШ №48 та пройшли до чверті фінала! Головний Кубок Фестивалю ортимала команда «Жихорята» ХЗОШ №48! Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіху і нових яскравих перемог!
30 жовт. 2018

Конкурсне випробування "Учитель року - 2019"

30.10.2018 на базі ХГ №34 відбулось конкурсне випробування "Урок-вчителі: географії, предмета "Захист Вітчизни"
29 жовт. 2018

ПРОБНЕ ЗНО - 2019

26 жовт. 2018

У школах не проводитимуть поглиблені медогляди

У профільних департаментах міськради роз'яснили, що зміниться для школярів у зв'язку з медичною реформою.
25 жовт. 2018

Рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 н.р

25 жовт. 2018

ХХVІІ міський турнір юних фізиків

27 жовтня 2018 року у Харківському фізико-математичному ліцеї № 27 (вул. Марїнська, 12/14) відбудеться ХХVІІ міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.
24 жовт. 2018

Нарада-семінар з питань медичного обслуговування учнів!

24.10.2018 на базі ХЗОШ №10 проведено нараду-семінар з питань медичного обслуговування учнів. У семінарі взяли участь: Зубкова І.А., заступник начальника, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського міського управління головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Советнікова А.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського міського управління головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Кравченко О.В., заступник головного лікаря КНП "МДКЛ № 24" Харківської міської ради. На нараді заступники директора та медичні працівники закладів загальної середньої освіти обговорили нагальні питання медичного обслуговування учнів.
19 жовт. 2018

Розпочато перший тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

19.10.2018 року о 13.00 учителя шкіл Основ'янського району взяли участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019". Всі учасники зібрались у Харківській гімназії №12, щоб продемонструвати свою фахову майстерність та виконати методичний практикум.
18 жовт. 2018

20.10.2018 року відбудеться міська олімпіада з математики

20.10.2018 року відбудеться міська олімпіада з математики. Від нашого району беруть участь 40 учнів.