18 вер. 2018

Наукаві пікніки!

15 вересня 2018 року у м. Харкові відбувся соціальний захід із популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки». Цей захід відвідали учні району, які стали активними учасниками проведених організаторами наочних та інтерактивних програм
17 вер. 2018

Соціальна екскурсія у дендропарк

14 вересня 2018 року за ініціативи харківського міського голови Г.А. Кернеса для дітей пільгових категорій Основ’янського району проведена соціальна екскурсія у дендропарк ім. Докучаєва. учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№ 7,10,12,120 – діти, які знаходяться під опікою, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти військовослужбовців АТО, діти з інвалідністю, діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
14 вер. 2018

День пожежної безпеки

14.09.2018 року в Харківській гімназії № 34, за адресою: м. Харків, вул. Локомотивна, 2, відбувся „День пожежної безпеки”. На захід було запрошено співробітників Основ’янського РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області. В ході заходу рятувальники провели для учнів уроки безпеки, де розповіли про проходження служби цивільного захисту, основні причини виникнення пожеж, як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій та відповіли на всі запитання школярів. Після завершення уроків безпеки було оголошено сигнал „Тривога! Пожежа!” та проведено евакуацію учнів та персоналу закладу на подвір’я гімназії. Підводячі підсумки проведеного заходу за організацію та швидкість проведення евакуації було оголошено оцінку „Відмінно”
11 вер. 2018

Наукові пікніки!

15 вересня 2018 року з 13.00 до 19.00 Харківська міська рада проводить "Наукові пікніки". Місце проведення: майдан Свободи, сквер!
11 вер. 2018

ЗАДАЧІ XXVII ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ТУРНИРУ ЮНИХ ФІЗИКІВ (2018/2019 навчальний рік)

6 вер. 2018

Завдання ХІIІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХІІI міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік).
6 вер. 2018

Завдання заочного етапу ІIІ міського турніру юних інформатиків (2018/2019 навчальний рік).
5 вер. 2018

Задачі ХІІ Харківського міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Пропонуємо задачі ХІІ Харківського міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.
3 вер. 2018

Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки! Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
3 вер. 2018

Свято "День знань" в ХГ №12

Вересень панує вже довкола, Наче той художник-чарівник. Добрий день, моя найкраща школо! Починається новий навчальний рік!