18 лют. 2019

"Учень року - 2019"

15 лютого 2019 року в приміщенні ХГ№12 відбувся інтелектуальний тур районного етапу міського конкурсу «Учень року - 2019».
15 лют. 2019

Семінар для соціальних педагогів «Протидія булінгу в дитячому середовищі»

13.02.2019 на базі Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради відбувся семінар для соціальних педагогів закладів освіти району «Протидія боулінгу в дитячому середовищі.»
15 лют. 2019

Методичне об'єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти!

15.02.2019 у КЗ "ДНЗ №50" відбулось методичне об'єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти району на тему: "Формування музично-рухових здібностей дітей дошкільного віку". У фольклорному заході взяли участь методист МЦ Управління освіти Чобіток Л.В., музичні керівники району, народний ансамбль танцю "Сонцеворот" ХГПА та батьки вихованців закладу освіти №50.
14 лют. 2019

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у ІІ семестрі 2018/2019 навчального року

11 лют. 2019

Харківська міська освітня мережа. ІСУО Анонси та новини Департамент Мережа Публічні закупівлі Райони Обдарована молодь ЗНО Міська батьківська рада Рік францу

Пропонуємо завдання міського турніру юних журналістів який відбудеться 17 березня 2019 року на базі Харківської гімназії №12.
8 лют. 2019

Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО-2019

8 лют. 2019

Науково-практичний семінар для заступників директорів!

07.02.2019 року на базі ХГ №12 відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО за темою «Про організацію інклюзивного навчання та виховання здобувачів освіти. Учнівське самоврядування в форматі НУШ.»
7 лют. 2019

День безпечного Інтернету!

Учні Основ'янського району долучилися до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.
6 лют. 2019

Учитель року - 2019

У приміщенні ХГ №12 відбулось урочисте свято-вшанування учасників, лауреатів та переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019". Від імені голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанської Ганни Олександрівни та від себе особисто, тепло і щиро їх привітала та вручила подарунки заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Корнєва Ірина Миколаївна!
4 лют. 2019

Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови

21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови.