4 січ. 2019

МОН визначило 10 пріоритетних напрямків розвитку освіти і науки України на 2019 рік

У Міністерстві освіти і науки України під час підсумкової прес-конференції «Робота МОН:
4 січ. 2019

МОН розробило положення про супервізію

2 січ. 2019

Пілотна сертифікація вчителів початкової школи

Сертифікація вчителів стартує як пілотний проект у 2019 році й стосуватиметься цього року вчителів початкової школи. Однією з основних засад сертифікації є добровільність.
29 груд. 2018

Новорічна ялинка у Палаці Спорту!

29.12.2018 року відбулася Новорічна ялинка у Палаці Спорту для дітей пільгового контингенту від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса! Дивовижна вистава "Джин Всемогутній" та новорічні розмальовки й солодкі подарунки створили незабутні враження!

Святкова ялинка

29.12.2018 вiдбулася святкова ялинка в ДК Основянського району! Дiти отримали солодкi подарунки та незабутнi враження!
29 груд. 2018

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Начальника Управління освіти Основ'янського району Олександра Степановича Нижника!

27 груд. 2018

Дивовижна вистава "Джин Всемогутній"

27.12.2018 року відбулася Новорічна ялинка у Палаці Спорту для учнів 1-4-х класів від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса! Дивовижна вистава "Джин Всемогутній" та новорічні розмальовки подарували незабутні враження та святковий настрій для молодших школярів!
27 груд. 2018

Нова українська школа: порадник для вчителя.

У межах реалізації проекту «Реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогів здійснено видання навчально-методичного посібника «Нова українська школа: порадник для вчителя».
26 груд. 2018

Вручення солодких подарунків учням 1-4-х класів від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса!

У закладах освіти району проходять святкові новорічні концерти. Діти 1-4-х класів отримують солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса!
26 груд. 2018

Новорічна вистава у Харківському цирку

Дякуючи народному депутату України Денисенко Анатолію Петровичу учні перших класів району переглянули чудову новорічну виставу у Харківському цирку!