8 квіт. 2019

Відбувся суботник!

06.04.2019 відбувся суботник для працівників Управління освіти!
5 квіт. 2019

Турнір з основ інформатики для 5-7 класів!

04.04.2019 на базі ХЗОШ №10 відбувся районний етап турніру з основ інформатики для 5-7 класів. Турнір проходив у п'ять конкурсів: конкурс знавців інформатики, конкурс шифрувальників, конкурс програмістів, конкурс художників та домашнє завдання! І місце розділили ХЗОШ №10 та ХЗОШ №35, ІІ місце розділи ХГ №12 та ХГ №34, ІІІ місце розділили ХСШ №66 та ХЗОШ №120! Вітаємо переможців!
4 квіт. 2019

Перша обласна олімпіада з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит»

3 квіт. 2019

У МОН розробили порядок реагування на випадки булінгу

2 квіт. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення Стратегію розвитку громадянської освіти на період до 2022 року

29 бер. 2019

Платформа «Шкільний омбудсмен» пропонує…

На базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбулося чергове заняття «Школи юного омбудсмена».
29 бер. 2019

Про проведення пробного ЗНО на безоплатній основі для випускників ЗЗСО пільгових категорій

26 бер. 2019

Здійснено вибір підручників для 6-х та 11-х класів на 2019-2020 навчальний рік

Здійснено вибір підручників для 6-х та 11-х класів на 2019-2020 навчальний рік!
22 бер. 2019

Фінальна гра чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова

21 березня 2019 року відбулася фінальна гра чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова сезону 2018-2019 рр., де команда ХЗОШ №53 "CDRV" посіла 3 місце! Щиро вітаємо команду учасників з перемогою!!!
18 бер. 2019

МОН внесло зміни до шкільних програм з історії

Міністерством освіти внесені зміни до шкільних навчальних програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів. Програми визначають мету шкільної історичної освіти, компетентнісний потенціал предмета, інтегровані, міжпредметні та предметні змістовні лінії, предметні компетенції, структуру та організацію навчання учнів, послідовність вивчення курсів історії України тощо.